O nas

Jesteśmy przyjaznym sklepem internetowym i już na starcie postawiliśmy na jakość oferowanego produktu i pełne zaangażowania podejście do kwestii wsparcia klienta.

Napisz do nas mail'a, wiadomość na WhatsApp, GaduGadu, Messenger lub skontaktuj się przez Facebook  - odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe :)

Ubranka dziecięce, zabawki i inne akcesoria niemowlęce, które sprzedajemy w naszym sklepie zostały stworzone przez polskich producentów z najlepszej jakości materiałów oraz z sercem pełnym miłości do tych najmniejszych.

Nasze ciuszki uszyto w Polsce, z certyfikowanej bawełny, przy użyciu bezniklowych nap i przyozdobiono je bezpiecznymi nadrukami. Są w pełni zgodne z wymogami UE, a do tego przyjemne dla oka i przede wszystkim wygodne.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że skóra dzieci jest wyjątkowo wrażliwa i wymaga delikatnego traktowania, dlatego też z chęcią ubieramy swoje dzieci w BoboMasterowe ciuszki i Wam również z pełnym przekonaniem je polecamy.

Zabawki, które oferujemy, są również bezpośrednio przez nas produkowane, a testowane przez nasze pociechy. Stad wiemy, że są one bezpieczne i niezwykle rozwijające, a w dodatku śliczne i kuszące - co możecie sprawdzić już teraz na naszym sklepie BoboMaster.pl.  Z czystym sercem polecamy

Zapraszamy do dzielenia się zdjęciami swoich Bobasów zaopatrzonych w sklepie BoboMaster :)